Apie kliniką

Mūsų vertybės

Era Esthetic įmonių šeimai priklausančios klinikos, tiek dermatologijos, tiek odontologijos renkasi moderniausią gydymo įrangą, itin kokybiškas medicinos priemones ir suburia į vieną komandą savo srityse išskirtinai daug pasiekusius medikus, kurie geba taikyti modernius ir patikimus gydymo metodus. Mes atidžiai gilinamės į kiekvieno paciento problemas ir laikomės aukščiausių bendravimo su pacientais standartų.

Darbo principai

Era Esthetic odontologijos klinikoje teikiamos visos dantų gydymo paslaugos, o sudėtingas pacientų problemas sprendžia keli skirtingų sričių gydytojai. Esame pasiruošę suteikti visą reikalingą visas dantų gydymą ar estetikos procedūras vienoje vietoje.

Kiekvienam pacientui pasitarus su juo sudaromas aiškus ir skaidrus gydymo planas, patariame, kaip elgtis prieš ir po procedūrų.

Vengiame bet kokių perteklinių gydymo ar estetikos procedūrų. Stengiamės kiek įmanoma išsaugoti natūralius dantis, nežaloti jų vardan įsivaizduojamo tobulumo, renkamės kiek įmanoma mažiau invazinius dantų gydymo ar korekcijos būdus.  

Suprantame, kad kai kuriems pacientams dantų gydymas kelia stresą. Mes galime padėti pacientui tai įveikti, pasitelkdami ir specialias metodikas, ir nuoširdų bendravimą.

Daug dėmesio skiriame dantų ir burnos sveikatos profilaktikai. Esame įsitikinę, kad didžioji dalis dantų sveikatos priklauso ne nuo gydytojo, o nuo paciento sprendimų. Todėl dalį savo laiko skiriame edukacijai, pozityviam skatinimui tausoti savo dantis, kad padėtume išvengti rimtesnių dantų problemų.

Mūsų tikslai

Mes norime, kad Jūs dažniau šypsotumėtės.  Net įeidami ir išeidami iš odontologo kabineto.