Tai – ankstyvo ėduonies (karieso) arba danties paviršiaus įtrūkimų, danties emalio demineralizacijos gydymas be plombavimo.

Ankstyvojoje ėduonies stadijoje arba atsiradus dėmėms ant dantų danties emalis gali būti gydomas be gręžimo ir plombavimo, tiesiog užtepant specialias medžiagas ant danties, kurios užpildo nedidelius pažeidimus ir atstato danties mineralinį sluoksnį. Mineralai sudaro net 96 proc. danties emalio.

ICON procedūra yra visiškai neinvazinis metodas atkurti danties paviršių, jei ėduonis dar nėra pažeidęs gilesnių danties sluoksnių, t.y. jei pažeistas tik danties emalis ir tik viršutinis po juo esančio dentino sluoksnis. Šis būdas idealiai tinka jei danties paviršius pažeistas po dantų tiesinimo breketais arba jei pastebėjote, kad ant jūsų dėmių atsirado baltos dėmės.

Tai visiškai komfortiška procedūra. Jos metu gydomas dantis izoliuojamas nuo kitų,  tuomet užtepama speciali medžiaga, atverianti pažeisto danties poras. Dantis nuvalomas etanoliu ir nusausinamas oro srove. Po to dantų higienistas ant danties tepa specialią skystą kompozitinę dervą, kuri įsigeria į danties poras. Galiausia dervos sluoksnis sukietinamas specialia lempa ir taip atkuriamas danties paviršius. Ėduonies skverbimasis giliau yra visiškai sustabdomas. Esant gilesniems pažeidimams procedūrą reikia pakartoti. Danties paviršiaus gydymas ICON sistema specialistų laikomas efektyvesne procedūra nei iki įprastas dantų fluoravimas.

ICON procedūra tinkama bet kokio amžiaus pacientams. Specialaus pasiruošimo jai nereikia, nebent rekomenduojame būti gerai pavalgius ir atsigėrus prieš ją.

Turėkite omenyje, kad bent dvi valandas po procedūros negalima gerti ir valgyti, o likusią dienos dalį atsisakykite visų dažančių maisto produktų ir gėrimų (kavos, vyno, ryškių padažų, burokėlių, braškų, mėlynių, vaisių sulčių, saldainių su ryškiais sintetiniais dažikliais ir t.t.).

 

Registracija

Užsiregistruokite pirmajam vizitui, pasirinkę norimą datą, ir mes susisieksime su Jumis susitarti dėl datos ir laiko ir patvirtinti vizitą.