Šiuolaikinis dantų balinimas yra saugi ir efektyvi procedūra, tačiau prieš ją atliekant būtina žinoti keletą svarbių dalykų.

Pirmiausia, dantų balinimo būdas priklauso nuo to, koks yra danties patamsėjimas.

Dantų patamsėjimas gali būti išorinis arba vidinis. Išorinis patamsėjimas gali atsirasti dėl dažančių gėrimų vartojimo arba rūkymo ir lengvai pašalinamas naudojant balinamąsias dantų pastas. Vidinis, giluminis dantų patamsėjimas gali būti atsiradęs dėl vaistų vartojimo, amžiaus, danties traumos, ligų, anksčiau atlikto endodontinio gydymo ir kitų priežasčių. Paprastai dėl vidinio danties patamsėjimo rekomenduojamas dantų balinimas odontologo kabinete.

Antra, atminkite, kad dantų balinimo priemonės ir įranga neveikia plombų ir protezų. Todėl jei planuojate balinti dantis, pirmiausia reikia atlikti balinimą, o tik po to plombavimą (ypač jei kalbame apie estetinį plombavimą) ir kitas procedūras.

Dantų balinimas atliekamas naudojant specialų vandenilio peroksido gelį. Paciento dantys padengiami šiuo geliu ir įjungiama speciali LED lempa, kuri per valandą leidžia pasiekti keliais tonais šviesesnį dantų atspalvį.

Gali būti skiriamas ir dantų balinimas namuose. Pacientui pagaminamos specialios dantų balinimo kapos, užpildytos šiuo tirpalu ir laikomos per naktį.

Dantų atspalvis ir jų pokytis po dantų balinimo vertinamas pagal VITAPAN CLASSICAL skalę, kurioje yra 16 atspalvių nuo A1 (balčiausio) iki D4 (gelsviausio).

Jei po dantų balinimo rezultatas netenkina, po kelių savaičių balinimą galima pakartoti.

Kaip elgtis po dantų balinimo? Tą pačią dieną griežtai nerekomenduojama vartoti dažančio maisto ir gėrimų. Po dantų balinimo kelioms dienoms dantys ir dantenos gali tapti jautresni, todėl rekomenduojame juos apsaugoti ne tik nuo stipriau dažančių maisto produktų ir gėrimo, bet ir nuo itin šalto ar per karšto maisto.

Specialistai

Paslaugų kainos

Paslauga
Kaina, Eur
Dantų spalvos korekcija BLANCON lempa
280 eur
Vieno danties spalvos korekcija
25 eur
Balinimo kapa
120 eur
Registruotis

Registracija

Užsiregistruokite pirmajam vizitui, pasirinkę norimą datą, ir mes susisieksime su Jumis susitarti dėl datos ir laiko ir patvirtinti vizitą.