Endodontija - danties šaknies kanalo gydymas

Varginantis danties skausmas (ypatingai naktį) gali būti sukeltas uždegimo danties šaknies minkštojoje dalyje (pulpoje). Tokiu atveju danties šaknies kanalo išvalymas, infekcijos gydymas ir plombavimas yra vienintelis būdas išsaugoti dantį.

Uždegimą sukelia mikroorganizmai, kurie į danties šaknies kanalą gali patekti per ėduonies ar traumos pažeistą viršutinę danties dalį (vainiką), skilusį danties emalį ar dėl dantenų ligų.

Prieš atliekant danties šaknies kanalo gydymą būtinai padaroma rentgeno nuotrauka, kuri parodo, kiek danties šaknies kanalas yra pažeistas  infekcijos.

Tuomet danties šaknies kanalas išvalomas, dezinfekuojamas ir plombuojamas iškart arba per antrą procedūrą po laikino gydymo, priklausomai nuo to, kiek į danties šaknies minkštuosius audinius patekę mikroorganizmai juos pažeidė.

Ši procedūra mūsų klinikoje atliekama su vietine nejautra, pacientas procedūros metu ir po jos jaučiasi visiškai komfortiškai.

Kiek ilgai tarnaus dantis su išgydytu šaknies kanalu pirmiausia priklauso nuo dantų higienos ir bendros sveikatos būklės.

Danties šaknies kanalo gydymo žingsniai:

  • Apžiūra
  • Rentgeno nuotrauka
  • Danties šaknies kanalo išvalymas
  • Danties šaknies kanalo laikinas gydymas (jei reikia)
  • Danties šaknies kanalo plombavimas

Specialistai

Paslaugų kainos

Paslauga
Kaina, Eur
Gydytojo endodonto konsultacija
30 eur
Vieno kanalo endodontinis gydymas
170 eur
Kanalo formavimas
90 eur
Kanalo plombavimas
70 eur
Kalcio terapija
60 eur
Svetimkūnio pašalinimas iš šaknies kanalo
60 - 125 eur
Lūžusio implanto sraigto šalinimas
180 eur
Registruotis

Registracija

Užsiregistruokite pirmajam vizitui, pasirinkę norimą datą, ir mes susisieksime su Jumis susitarti dėl datos ir laiko ir patvirtinti vizitą.