Dantų plombavimas, ėduonies šalinimas yra pačios dažniausios odontologinės procedūros.

Jei pastebėjote, kad ant Jūsų dantų  matomos tamsios arba šviesios dėmės arba akivaizdžios skylutės, kurios gali būti ir ant lygaus danties paviršiaus, ir ant kramtomojo grublėto danties vainiko paviršiaus arba patamsėjusi danties šaknis, greičiausiai tai ėduonis ir prireiks plombavimo. Apie danties pažeidimą byloja ir padidėjęs danties jautrumas į karštą ar šaltą gėrimą arba maistą, skausmas valgant saldžius produktus.

Dažniausia ėduonies priežastis – netinkama dantų higiena, apnašos, susilpnėjęs danties emalis dėl saldaus maisto ar gazuotų gėrimų vartojimo.

Šiuo atveju kuo skubiau pradėsite gydyti dantį, tuo bus lengviau pašalinti ėduonį ir užpildyti dantį plomba.

Paprastai apžiūrėjęs dantį gydytojas odontologas pašalina pažeistą danties audinį, prireikus gali taikyti nuskausminimą, tuomet suformuoja, paruošia ertmę ir galiausiai užpildo ją plomba, atitinkančia Jūsų natūralų danties atspalvį. Jei reikia, plomba šiek tiek šlifuojama ir poliruojama, kad būtų patogu kramtyti ir dantis atrodytų natūraliai.

Po procedūros bent valandą rekomenduojama nevalgyti, keletą dienų dantis ar dantenos gali būti jautresni.

Specialistai

Paslaugų kainos

Paslauga
Kaina, Eur
Konsultacija
30 eur
Konsultacija su gydymo plano sudarymu
40 eur
Maža plomba
89 eur
Vidutinė plomba
105 eur
Didelė plomba
130 eur
Laikina plomba
20 eur
Biodentino uždėjimas
40 eur
Icon aplikacija maža
85 eur
Icon aplikacija vidutinė
95 eur
Icon aplikacija didelė
110 eur
Registruotis

Registracija

Užsiregistruokite pirmajam vizitui, pasirinkę norimą datą, ir mes susisieksime su Jumis susitarti dėl datos ir laiko ir patvirtinti vizitą.