Atgal į paslaugas

Profesionali burnos higiena

Registruotis Registruotis

Profesionali dantų higiena yra kiekvienam žmogui privaloma procedūra bent kartą per pusmetį.

Profesionali dantų higiena yra kiekvienam žmogui privaloma procedūra bent kartą per pusmetį.

Ji leidžia išsaugoti sveikus dantis ir išvengti dantenų ligų. „Sveiki dantys negenda“ – tai posakis, kurį turi prisiminti visi, atidėliojantys dantų higienos procedūrą.

Profesionali dantų higiena atliekama apie valandą. Jos metu pašalinamos kietosios ir minkštosios dantų apnašos, dantų akmenys, įvairios dėmės, atsiradusios nuo kavos, vyno vartojimo ar rūkymo, dantys tampa akivaizdžiai baltesni. Su amžiumi mūsų dantenos praranda stangrumą, todėl tarp danties ir dantenos atsiranda savotiškos kišenės, kuriose kaupiasi uždegimus sukeliantys mikroorganizmai. Profesionalios dantų higienos metu šios kišenės išvalomos, todėl po procedūros jaučiamas ypatingas burnos gaivumas ir švara.

Po dantų ir jau esamų jų plombų nuvalymo jie poliruojami naudojant vertingas pastas, padedančias užpildyti danties emalio įtrūkimus.

SVARBU: atlikus dantų higieną tą pačią dieną venkite dažančių maisto produktų ir gėrimų – kavos, vyno, burokėlių, ryškių vaisių ir jų sulčių.

Specialistai

Paslaugų kainos

Paslauga
Kaina, Eur
Pirmoji profesionali burnos higiena mūsų klinikoje
85 eur
Pirmoji profesionali burnos higiena mūsų klinikoje su priemonių parinkimu
95 eur
Pakartoninė burnos higiena mūsų klinikoje po 3 mėn.
50 eur
Pakartotinė burnos higiena mūsų klinikoje po 6 mėn.
65 eur
Burnos higiena vaikams iki 12 metų amžiaus
30 eur
Balinimo kapa
120 eur
Registruotis

Registracija

Užsiregistruokite pirmajam vizitui, pasirinkę norimą datą, ir mes susisieksime su Jumis susitarti dėl datos ir laiko ir patvirtinti vizitą.