Dantų protezavimo galimybės leidžia turėti visus dantis, atliekančius ir kramtymo, ir estetinę funkciją po bet kokių dantų praradimų. Kodėl būtina atkurti prarastus dantis?

Pirmiausia praradus dantį suprastėja kramtymo kokybė, gretimi dantys praranda natūralią „kaimyninio“ danties“ teikiamą atramą, nesąmoningai keičiasi kramtymo judesiai. Todėl ilgainiui dėl prarasto danties sąkandis gali tapti netaisyklingas, net ir veido forma gali deformuotis.

Kaip atkurti prarastą dantį ar dantis arba danties dalį? Kas geriau – danties protezas, tvirtinamas ant implanto, dantų plokštelė, dalinė plokštelė, nuimama ar fiksuota plokštelė, vainikėlis, dantų tiltelis? Iš ko bus pagaminti dantų protezai:  stiklo keramika ar cirkonio keramika? Kokia bendra dantų, žandikaulių būklė, ar sveiki gretimi dantys, koks paciento amžius, sveikata? Tai tik dalis klausimų, į kuriuos kiekvienu atveju renkantis dantų protezavimo būdus jums atsakys gydytojas odontologas. Visada prieš protezavimą  sudaromas detalus gydymo planas.

Šiuo metu, ko gero, populiariausias protezavimo būdas yra frezuota cirkonio keramika dėl gero estetinio vaizdo, tvirtumo, funkcionalumo kainos ir kokybės santykio.

Mūsų klinikoje atliekamos visos su dantų protezavimu susijusios procedūros.

Dantų protezavimas yra, ko gero, plačiausia odontologijos sritis, kurioje dirba kelių sričių specialistai: odontologas chirurgas, dantų technikas, odontologas protezuotojas, todėl sėkmingas rezultatas priklauso nuo bendro šios komandos darbo.

Prieš pradedant dantų protezavimą būtina profesionali burnos higiena ir rentgeno nuotrauka.

Specialistai

Paslaugų kainos

Paslauga
Kaina, Eur
Cirkonio keramikos vainikėlis
480 eur
Cirkonio oksido monolitinis vainikėlis
390 eur
Emax vainikėlis
460 eur
Stiklo keramikos vainikėlis
620 eur
Plastikinis laikinas vainikėlis
75 eur
Cirkonio oksido monolitinis vainikėlis ant implanto
580 eur
Cirkonio keramikos vainikėlis ant implanto
740 eur
Registruotis

Registracija

Užsiregistruokite pirmajam vizitui, pasirinkę norimą datą, ir mes susisieksime su Jumis susitarti dėl datos ir laiko ir patvirtinti vizitą.