Bendravimas su mažaisiais pacientais mūsų klinikoje yra ne mažiau svarbus nei vaikų dantų gydymas. Todėl rekomenduojame pirmąjį vizitą pas odontologą paskirti tik pokalbiui ir dantukų apžiūrai. Santykis ir emocijos, kokius vaikui paliks bendravimas su gydytoju odontologu, išliks visam gyvenimui, tad atsakingai rinkitės kliniką ir specialistą.

Era Esthetic Dental galime pasiūlyti ne tik profesionalų vaikų odontologinį gydymą, bet ir pozityvų bendravimą, streso nebuvimą, o prireikus tinkamą sedaciją.

Mūsų įsitikinimu, tėvų pareiga yra išmokyti vaikus rūpintis dantimis ir suprasti dantų priežiūros svarbą. Mielieji tėveliai, esame su Jumis viena komanda ir galime padėti išmokyti Jūsų vaikus rūpintis dantimis, kad dantukų priežiūra taptų maloniu ritualu kas rytą ir kas vakarą.  Todėl pirmiausia primygtinai rekomenduojame užtikrinti sveiką mitybą, tinkamą dantų higieną namuose ir profilaktiką reguliariai lankantis pas vaikų odontologą nuo kuo ankstesnio amžiaus.  Atminkite, kad jau nuo šešerių metų vaikams pradeda dygti nuolatiniai dantys, kurie turėtų tarnauti visą gyvenimą.

Dažniausios paslaugos vaikams yra:

  • Vaikų odontologo konsultacijos;
  • Profesionali vaikų burnos higiena kartą per metus;
  • Dantų dengimas silantais;
  • Dantų plombavimas ir protezavimas specialiais vainikėliais (jei ėduonis pažeidęs didelę danties dalį);
  • Dantų tiesinimas (ortodontija);
  • Dantų rovimas;
  • Prireikus procedūrų metu taikoma specialiai vaikams skirta vietinė nejautra ir/ar sedacija.

Vienas iš vaikų dantų priežiūros mitų yra nuostata, kad sugedusių pieninių dantų taisyti nereikia, nes jie neva neturi šaknų ir vis tiek iškris. Anaiptol. Vaikų dantys turi būt prižiūrėti, kad burnoje neplistų infekcija, ėduonis nepažeistų ir nuolatinių dantų, o mažieji išvengtų skausmo ateityje. Be to, kas gi kitas, jei ne tėvai suformuos įprotį visam gyvenimui rūpintis dantų,  ir bendra sveikata.

Specialistai

Paslaugų kainos

Paslauga
Kaina, Eur
Konsultacija
40 eur
Profilaktinis patikrinimas ir elektroninės sveikatos pažymos dokumentacija
30 eur
Pažintiniai vizitai baimingiems pacientams
25 - 45 eur
Profesionali burnos higiena vaikams iki 12 metų amžiaus
30 eur
Profesionali burnos higiena 12 - 16 metų amžiaus vaikams
40 eur
Nuskausminimas
10 eur
Pieninio danties plomba
55 - 90 eur
Pieninio danties atstatymas vainikėliu
90 eur
Nuolatinio danties plomba
79 - 150 eur
Pieninio danties pulpotomija
90 eur
Pieninio danties kanalų gydymas
105 - 155 eur
Pieninio danties šalinimas
25 - 55 eur
ICON infiltravimas
80-100 eur
Registruotis

Registracija

Užsiregistruokite pirmajam vizitui, pasirinkę norimą datą, ir mes susisieksime su Jumis susitarti dėl datos ir laiko ir patvirtinti vizitą.