Все стоматологические услуги
в одной клинике

Сильная команда врачей
Современное оборудование
Максимальный комфорт для пациента

Добро пожаловать в клинику лазерной стоматологии ERA ESTHETIC

Услуги

Лучшие стоматологические решения для вас и вашей семьи

Все стоматологические, диагностические, эстетические и профилактические процедуры в одном месте. Посоветуем, вылечим, если в стрессе — успокоим.

Читать далее

Регистрация

Запишитесь на первый визит с помощью этой формы, и мы свяжемся с Вами, чтобы согласовать дату и время.

  Отзывы

  Vilma PottsVilma Potts
  06:12 17 Jun 23
  Labai malonus kolektyvas pasitiks kiekvieną.Profesionalūs ir tikrai savo darbą išmanantys gydytojai!!! Vita Lozinovienė,Jūratė Aganauskienė, Andrius Petrauskas vieni geriausių specialistų pas kuriuos teko lankytis!!! Jeigu svarstote ir ieškote klinikos- tiesiu taikiniu į Era Esthetic Dental Kliniką !!!
  Liza MovičLiza Movič
  17:19 13 Jun 23
  Moderni klinika. Suprantamai labai aukštos kainos, bet yra geriausi savo srities specjalistai. Ateinu čia dėl savo breketų, tai esu patenkinta.Čia nemokamai vaišina kava. Gydytojai, kaip iš kažkokio filmo, mačiau viena vaikščiojant su smokingu:D
  Loreta RukieneLoreta Rukiene
  20:17 17 May 23
  Teko apsilankyti pas keturis, specialistus ir likau labai,patenkinta jų profesionalumu, bendravimu,darbu kurį atliko.Vita Lozinovienė,Jūratė Aganauskienė, Giedrė Uogintaitė – Račkauskienė,Vita Budrienė.Ir toliau su šeima lankysiuosi,šioje klinikoje.Didžiausios rekomendacijos.
  Silvija SvilainienėSilvija Svilainienė
  07:46 05 Apr 23
  Kitoje klinikoje nustačius klaidingą dizgnozę - šalinti implantą dėl skilimo kreipiausi kitos nuomonės į klinikos Era Esthetic Dental gydytojus. Konsultacijos metu paaiškėjo, kad implanto skilimo nėra, skilęs tik danties vainikėlis. Esu be galo dėkinga klinikos kolektyvui bei ypatingai gydytojams Andriui Petrauskui bei Vitai Lozinovienei už "išgelbėjimą" nuo nereikalingos sudėtingos chirurginės intervencijos bei didelių išlaidų, taip pat, labai operatyviai bei nebrangiai sutvarkytą skilusį vainikėlį. Rekomenduosiu šią sąžiningą kliniką bei gydytojus visiems draugams bei pažįstamiems.
  Buvome su dukrytėmis pas vaikų gydytoją Rasą. Nuostabi gydytoja, dėmesinga vaikams ir tikrai išmano savo darbą. Išsamiai papasakojo apie dukryčių dantukų problemas, parinko priemones tolesnei dantukų priežiūrai. Dukrytės pasakė, kad norės tik pas šią gydytoją eiti dar kartą:) O man tik pliusas, nes žinau, kad ši klinika išties puiki su joje dirbančiais nuostabiais gydytojais :) Sekantis vizitas jau mus mano :D
  js_loader