Dantų implantai – investicija į komfortą ir sveikatą

Odontologo paslaugos reikalingos skirtingo amžiaus žmonėms, mūsų dantys ir burnos ertmė reikalauja nuolatinės priežiūros, higienos, o neretai ir gydymo. Ėduonies gydymas, kanalų plombavimas, protinių dantų rovimas ir dar daugybė priežasčių, dėl kurių kreipiamės į gydytoją odontologą arba chirurgą.  Šiandien pakalbėkime apie itin svarbią ir reikalingą odontologinę procedūrą, tai – dantų implantacija

Dantų implantacija – kas tai? 

Prieš vardindami dantų implantų privalumus, eigą ir tai, kiek laiko trunka dantų implantacija, turime išsiaiškinti, kas tai yra. 

Dantų implantacija, tai itin kokybiškas, patikimas ir ilgaamžis būdas atkurti vieną dantį ar net visą dantų lanką. Į trūkstamo danties vietą yra sriegiamas implantas. Jis pakeičia trūkstamo natūralaus danties šaknį. Prigijus implantui ant jo prisukamas dirbtinis dantis – vainikėlis. Tai puiki galimybė, norint atkurti ne tik dantų išvaizdą, tačiau ir funkcionalumą. Tai ilgalaikė investicija, kuri leidžia jaustis komfortiškiau ir laisviau. 

Kokia yra implantacijos eiga?

Trumpai apibūdinsime, kokie žingsniai laukia Jūsų, jeigu kreipsitės dėl dantų implantacijos.

  • Konsultacija ir tyrimai. Kaip ir prieš bet kokią procedūrą, visų pirma, reikalinga yra gydytojo konsultacija, apžiūra ir įvertinimas. Gydytojas atlieka rentgeną arba 3D kompiuterinę tomografiją, įvertina burnos ir dantų būklę, o tuomet kartu su pacientu nusprendžia, kokia bus tolimesnė gydymo eiga.
  • Implantacija. Pasirinkto implanto įsriegimas.
  • Gijimas po implantacijos. Jis trunka apie 2-4 mėnesius, tikslas – implanto prigijimas. 
  • Gydytojas nuskenuoja dantis, parenka būsimo danties spalvą ir perduoda laboratorijai, kur dantų technikas pagamina nuolatinį vainikėlį. Laboratorijoje,  naudojant pažangiausią technologiją, kuri leidžia pagaminti dantis, išvaizda visiškai nesiskiria nuo paciento natūralių dantų. Tokie dantys suteikia absoliutų komfortą. Tuomet pagaminamas nuolatinis danties vainikėlis.
  • Pagaminto danties vainikėlio, tilto ar protezo tvirtinimas ant implantų.

 Sedacijos naudojimas implantacijos metu

Dantų implantavimas atliekamas su vietine nejautra arba net sedacija, kuri leidžia atsipalaiduoti ir nejausti skausmo. Vietinė ar pilna nejautra bus pasirenkama, sprendžia gydytojas kartu su pacientu. 

Dantų implantacijos privalumai:

  • Stabilumas ir funkcionalumas. Dantų implantai yra itin pažangus ir ilgaamžis dantų atkūrimo metodas. Funkcionalumas ir stabilumas leidžia kramtyti, kalbėti ir jaustis patogiai.  Implantas stimuliuoja žandikaulį, todėl kaulas nenyksta. 
  • Ilgaamžiškumas. Dantų implantai, tai ilgaamžis sprendimas, svarbu tik tinkamai ir kruopščiai juos prižiūrėti, reguliariai lankytis pas gydytoją odontologą. Tuomet dantų implantai tarnaus daug metų, o gal net ir visą gyvenimą.
  • Išsaugoti sveiki dantys. Dantų implantacija nekenkia šalia esantiems dantims, mat jų nereikia šlifuoti, rauti ar pan. Dėl dantų implantacijos sustabdomas kaulo nykimas, dantys nekrypsta į trūkstamo danties vietą
  • Geresnė gyvenimo kokybė ir savijauta. Dantų atkūrimas padės jaustis drąsiai, labiau pasitikėti savimi, aktyviau gyventi socialinį gyvenimą

Dantų implantai – kaina, kokybė ir ilgaamžiškumas. 

Nors ši procedūra atrodo brangi, vis dėlto tai ilgalaikė investicija į geresnę savijautą ir estetinį pasitenkinimą. Jeigu domina dantų implantai Vilniuje, kviečiame registruotis konsultacijai Era Esthetic Dental odontologijos klinikoje. Profesionalūs ir ilgametę patirtį turintys gydytojai suteiks Jums aktualią informaciją, paaiškins galimus gydymo būdus ir supažindins su rezultatais, kurių galėsite tikėtis. Profesionali, išsami konsultacija yra itin svarbi, norint pradėti sėkmingą implantavimo kelią. Patyrę ir savo darbą mylintys gydytojai tikrai žinos, kaip pasiekti geriausių rezultatų, o tuo tarpu iš paciento tikimasi atvirumo ir savo lūkesčių išsakymo. 

Specialistai

Registracija

Užsiregistruokite pirmajam vizitui, pasirinkę norimą datą, ir mes susisieksime su Jumis susitarti dėl datos ir laiko ir patvirtinti vizitą.